Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

10 haftalık hamileyim karnım çıktı normal mi?

10 haftalık hamileyim karnım çıktı normal mi? sorusunun cevabı bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  Sende Cevap YazArama Yap

  İşte Cevaplar


  BİLGİNİN IŞIĞI

  • 2022-11-22 23:56:46

  Cevap : 10 haftalık hamileyim karnım çıktı normal mi? sorusunun cevabı;

  İlk kez anne olacak  kadınların gebeliğinin 11. Haftasından itibaren karnında büyüme gözlenir.
  Hamile göbeği ile normal göbek arasında fark oldukça fazladır. Bu durumun kişiden kişiye değişir.
  Yaklaşık 13 haftadan itibaren karnınızda küçük bir yumru görebilirsiniz. Zaten önceden bir hamilelik yaşadıysanız, daha erken göstermeye başlayabilirsin. Çünkü rahminizdeki (uterus) ve karnınızdaki kaslar önceki hamileliğinizden gerilebilir.

  Hamileliğin ilk günlerinde rahminiz armut şeklindedir. İlk 12 hafta boyunca, bir greyfurt büyüklüğüne gelene kadar yavaş yavaş daha yuvarlak hale gelir. Bu, yumru oluşmaya başlayabilir.

  Yumruğunuzun bu erken büyümesine sadece kısmen büyüyen bebeğiniz neden olur. 11 haftadan önce bebeğiniz hala embriyo. Henüz fazla yere ihtiyacı yok. Rahminiz minik bebeğinizi desteklemek için kalınlaşır, bu yüzden ortada biraz daha büyük hissedebilirsiniz.

  16 haftalık hamilelikte, rahminiz büyüyen bebeğinize uyacak şekilde uzanacaktır.

  Cevap Yaz Arama Yap

  Soru Sor
  Aradığın cevap bu değil mi sor hemen yanıtlayalım.
  HNDPK

  • 2022-11-30 22:19:01

  Cevap : 10 haftalık hamileyim karnım çıktı normal mi?

  Hamileliklerde karnın çıkması genellikle 10. haftadan sonra belli olmakla birlikte kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Zayıf bir gebe iseniz daha erken belirginleşebilir.

  Cevap Yaz Arama Yap

  foodengineer

  • 2022-11-23 14:03:04

  Cevap : 10 haftalık hamileyim karnım çıktı normal mi? sorusunun cevabı;

  10. haftada hamilelik bir önceki haftalara göre daha belirgin olmasına rağmen karın çok fazla büyümediği için belli belirsizdir. Annenin cildindeki parlaklık ve kilo artışı fark edilir değişiklikler arasındadır.

  Cevap Yaz Arama Yap


  Cevap Ara?

  7.194.347 den fazla soru içinde arama yap.

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: 2022 yılı YKS, AÖF, AUZEF, ATA-AÖF, AÖL, LGS, AÖO, AÖIHL-MAÖL, YDS, TUS, MSÜ, ALES, KPSS, İSG, YKS, DGS, EUS, TYT, AYT, ADES, ADB, Amatör Denizcilik Eğitimi Sınav takvimleri belli olmuştur.
  Son Cevaplar

  1. Eski dilde kısıtlama bulmaca
  2. Aşağıdaki düşünürler ile kavramlara dair eşleştirmelerden hangisi yanlıştır?
  3. Aşağıdakilerden hangisi iktidarın sembolik kaynaklarından biridir?
  4. Siyaseti açıklamaya yönelik olan aşağıdaki yaklaşımlardan hangisi, siyasette olanla değil de, olması gerekenle ilgilenmektedir?
  5. Siyaset bilimi, iktidarın toplumsal yaşamdaki işleyişi, paylaşımı ve dağılımı, bireylerin siyasal tercihlerinin belirlenmesinde toplumsallaşmanın rolü gibi konularda hangi bilim dalının araştırmalarından yararlanır?
  6. "Politika" adlı eserinde devleti ve devlet yönetimiyle ilgili süreçleri bir inceleme ve gözlem konusu olarak ele alan, zamanın siyasal sistemlerini karşılaştırmalı bir biçimde ortaya koyarak siyaset biliminin temellerini atan düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
  7. " Kanunların Ruhu" adlı kitabında iklimin ve coğrafi özelliklerin yasalar ve siyasal davranışlar üzerinde ciddi anlamda etkisi bulunduğunu iddia eden düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
  8. İktisadi zihniyetle dini inançlar arasında kurduğu ilişki ile Protestan ahlak anlayışının kapitalizmin doğuşunda oynadığı rolü ortaya koyan düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
  9. Aşağıdakilerden hangisi 1948 yılında Paris'te UNESCO'nun düzenlediği çalışmada Siyaset Biliminin ilgilendiği temel konulardan biri olarak yer almamıştır?
  10. 1963'te Amerika'da gerçekleştirilen sıradan insanın otoriteye nasıl sorgusuzca itaat ettiğini ve bunun sonuçlarını ortaya koyan Milgram Araştırması sosyal bilimlerde kullanılan hangi tekniğin örneklerinden birisidir?

  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.