Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

11 harfli kişisel bakım

11 harfli kişisel bakım sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 2 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2024-01-28 15:25:25

  Cevap :
  Bulmacada '11 harfli kişisel bakım' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan '11 harfli kişisel bakım' sorusunun yanıtı birden fazladır. Bu nedenle bulmacanızdaki boşluk sayısına ve harf dizilişine göre aşağıdaki cevaplarımızdan birini seçmelisiniz.


  İşte cevaplar:
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 11 harfli ise cevaba Banyo yapmak yazabilirsiniz.
  2. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 10 harfli ise cevaba Yüz Yıkamak yazabilirsiniz.
  3. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 10 harfli ise cevaba Saç Taramak yazabilirsiniz.

  Diğer Cevaplar:
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 6 harfli ise cevaba Yunmak yazabilirsiniz.
  2. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 8 harfli ise cevaba Yıkanmak yazabilirsiniz.

  Banyo yapmak kelimesinin Eş Anlamlıları:
  1. Yunmak (6 harfli)
  2. Yıkanmak (8 harfli)


  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2024-01-28 15:25:25

  Cevap :
  11 harfli kişisel bakım bulmaca sorusu cevabı "tıraş bıçağı" dır. Çünkü tıraş bıçağı, kişisel bakım için kullanılan bir araçtır. Tıraş bıçağı, erkeklerin yüzlerini tıraş etmek için kullanılır. Kadınlar da bazen tıraş bıçağını, ayaklarını, kollarını veya diğer vücut kısımlarını tıraş etmek için kullanırlar. Tıraş bıçağı, genellikle metalden yapılır ve keskin bir bıçağa sahiptir. Tıraş bıçağı, tıraş köpüğü veya kremi ile birlikte kullanılır. Tıraş bıçağı, yüz kıllarını keserek cildi pürüzsüz ve temiz yapar.

  11 harfli kişisel bakım bulmaca sorusu cevabı "Tıraş Köpüğü" olabilir.
  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.