Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Bağ kütüğü, asma bulmaca

bağ kütüğü. asma, üzüm çubuğu bulmaca sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 4 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2024-05-29 13:27:05

  Cevap :
  Bulmacada 'Bağ kütüğü, asma bulmaca' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Bağ kütüğü, asma bulmaca' sorusunun yanıtı birden fazladır. Bu nedenle bulmacanızdaki boşluk sayısına ve harf dizilişine göre aşağıdaki cevaplarımızdan birini seçmelisiniz.


  İşte cevaplar:
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 4 harfli ise cevaba KERM yazabilirsiniz.
  2. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 5 harfli ise cevaba KÜRUM yazabilirsiniz.
  3. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 4 harfli ise cevaba OMCA yazabilirsiniz.

  Diğer Cevaplar:
   İlgili bulmaca soruları:
   1. bağ kütüğü asma bulmaca


   Diğer Cevaplara Gözat
   Cevap Yaz Arama Yap

   Tugcedogus

   • 2024-05-29 13:27:05

   Cevap :
   Bulmacada 'Bağ kütüğü, asma bulmaca' sorusunun cevabı olan 'KERM - KÜRUM - OMCA' kelimesinin sözlükte eş anlamı nedir:
   Cevap Yaz Arama Yap

   Tugcedogus

   • 2024-05-29 13:27:05

   Cevap :
   Sözlükte KÜRUM Nedir:
   1. Ocak bacalarında biriken veya çevrede savrulan kalın is: “Vapur dumanı ve baca kurumuyla kapkara olan saçlarımla yastığı kirletmek istemiyordum.” - Halikarnas Balıkçısı.
   2. Hukuk : Evlilik, aile, ortaklık, mülkiyet gibi köklü bir yapıyı içeren, genellikle devletle ilişkisi olan yapı veya birlik, müessese: Türk Dil Kurumu.
   3. Kendini büyük ve önemli gösterme davranışı, büyüklenme, gösteriş, azamet, tekebbür: “Sokakta bir sadrazam kurumu ile yürür.” -H. E. Adıvar.
   4. Yaradılış, biçim, yapı : Yüzünün kurumu tıpkı bizim Süreyya'ya benziyor.
   5. Belirli düşüncelerin, davranış kalıplarının, bireyler arasındaki ilişkilerin ve karşılıklı görevlerin oluşturduğu, kökü birtakım törelere dayalı toplumsal örgenleşme (örneğin: din, aile vb.).
   6. müessese.
   7. Belirli bir amacı gerçekleştirmek üzere kurulan özel veya kamu örgütü.
   8. Odun veya reçineli maddelerin tam olmayan yanmasından elde edilen, yağımsı maddeler içeren karbon siyahı
   9. Bir iş yapmak amacıyla bir ya da bir kaç kişi tarafından meydana ana kuruluş getirilen.
   10. Fırın atmosferlerinin bileşimindeki hidrokarbon gazlarının ayrışması sonucu, fırın içinde oluşan ve toplanan karbon parçacıkları.
   Cevap Yaz Arama Yap

   Tugcedogus

   • 2024-05-29 13:27:05

   Cevap :
   Sözlükte OMCA Nedir:
   Kalça kemiğinin bir bölümü
   Cümle 1: Yunus Emre oratoryosu.
   Cevap Yaz Arama Yap

   Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

   Cevap Yaz

   Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

   Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

   Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

   Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

   Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..
   Son Cevaplar
   1. E devletten çocuğumun sınıf şubesi öğrenme
   2. E devletten sınıf şubesi öğrenme nasıl yapılır
   3. müzikte yarı yavaş bir biçimde çalınmak bulmaca
   4. C . H. Cooley , grupları sınıflandırmada karşılıklı ilişki ve iletişimden yola çıkmıştır . Il - Tönnies grubun üyeleri arasındaki ilişkilerden yola çıkarak bir siniflama yapmaktadır . - lll Toplumsal grupları siniflandırma çabalarının en kapsamlısı G. Gurvitch'e aittir . IV - Cemiyet olarak isimlendirilen topluluklar gönüllü ve bilinçli uye alunan grupları - ifade etmektedir . Toplumsal grupların sınıflandırılması ile ilgili bilgiler düşünüldüğünde yukarıdaki cümlelerden . hangisi veya hangileri doğrudur ? a ) II ve IV . b ) l. ll. III ve IV c ) I ve Ill d ) Ill ve IV e ) I ve IV
   5. vajina yanması nasıl geçer doğal yöntemler
   6. Emekli sandığı emekli maaş hesaplama
   7. Onur belgesi e okulda gözükür mü
   8. Dinin sosyolojik algılanışıyla dinl algılanışı arasında yaşanan zıtlaşmayı ifade eden " Din konusunda alabileceğimiz ikl aşıkár pozisyon vardır . Ya inanırsınız ya da inanmazsınız . Bu durumun da doğal iki sonucu olacaktır . Ya sosyolojiyle ilgili her şey aşkın bir hakikat tarafından aşkınlaştırılır : ya da bütün bunlar gerçekte var olmayan şeylerle ilgili mantıksız hurafeler olarak görülür . " Anlatısının ara formu olarak yaşanan din için hangisi söylenebilir ?a) Dinler aşkındır . b)Dinlerin bazı ozellikleri aşkınken bazı kısmı sosyal inşadır . c)Dinlerin tamamı insan kaynaklıdır .d) Dini hayatı oluşturan gerçekliğin tamamı llahidir .e) Dinler sosyal inşadır .
   9. RoK oyununda 100 Cevher ile satın alınabilen altın tuğlalı bir yol bulunmaktadır. Bu yolun adı nedir?
   10. "Öğrencilerin sınav kâğıtlarını okuyorum. Çoğunda bir yığın bilgi var, fakat konu ile ilgisi yok ve karma karışık. Kompozisyon işte bunların zıddıdır.


   Başarılı

   İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.