Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş
Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.


3240

Bir tür süsleme sanatı. 18. Yy başında Fransa’da çok geçerli olan, kavisli çizgileri bol, gösterişli bezeme üslubu bulmaca

Bulmacada Bir tür süsleme sanatı. 18. Yy başında Fransa’da çok geçerli olan, kavisli çizgileri bol, gösterişli bezeme üslubu sorusunun 6 harfli cevabı nedir?

Sponsorlu Bağlantılar:
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.
  Cevaplar Aşağıda
  Cevaplara ulaşmak için lütfen aşağı doğru ilerleyin.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2022-05-12 20:45:28

  Cevap :
  Bulmacada 'Bir tür süsleme sanatı. 18. Yy başında Fransa’da çok geçerli olan, kavisli çizgileri bol, gösterişli bezeme üslubu' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Bir tür süsleme sanatı. 18. Yy başında Fransa’da çok geçerli olan, kavisli çizgileri bol, gösterişli bezeme üslubu' sorusunun yanıtı 6 harflidir ve cevaba ise ROKOKO yazabilirsiniz.


  Sözlükte ROKOKO Nedir:
  rokoko: (alm. rokoko; fr. midye kabuğu biçiminde geliştirilmiş bir süs motifi ani.): mimarî ve resim sanatından edebiyata aktanlmış bu terim, fransa'dan alman edebiyatına geçen rokoko üslûbu, akıla, ama aynı zamanda kıvrak, alımlı bir salon edebiyatı oluşturmuştur. alman edebiyatında en ünlü temsilcisi chr. martin wieland'dır.

  Daha detaylı bilgi almak isterseniz sizi buraya alalım:
  Bknz: ROKOKO
  Sponsorlu Bağlantılar:

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Bir sonraki şekil ne olmalıdır?
  Soru Ara?

  4.264.796 den fazla soru içinde arama yap.

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..
  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.

  Başarılı..
  Kopyalandı..