Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş
Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.


3240

Eşya üzerindeki mikrop veya ufak böcekleri basınçlı buharla öldürmeye yarayan büyük kazan bulmaca

Bulmacada Eşya üzerindeki mikrop veya ufak böcekleri basınçlı buharla öldürmeye yarayan büyük kazan sorusunun 4 harfli cevabı nedir?

Sponsorlu Bağlantılar:
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.
  Cevaplar Aşağıda
  Cevaplara ulaşmak için lütfen aşağı doğru ilerleyin.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2022-05-12 20:40:25

  Cevap :
  Bulmacada 'Eşya üzerindeki mikrop veya ufak böcekleri basınçlı buharla öldürmeye yarayan büyük kazan' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Eşya üzerindeki mikrop veya ufak böcekleri basınçlı buharla öldürmeye yarayan büyük kazan' sorusunun yanıtı 4 harflidir ve cevaba ise ETÜV yazabilirsiniz.


  Diğer cevaplar:
  ETÜV kelimesinin eş anlamlıları..
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 11 harfli ise cevaba Yiyecekleri yazabilirsiniz.
  Sözlükte ETÜV Nedir:
  Yiyecekleri, nesneleri yüksek ısıyla sterilize ve dezenfekte etmekte kullanılan kapalı araç
  Cümle 1: Halepin esas familyalarının asılları Türklerdi. - F. R. Atay

  Daha detaylı bilgi almak isterseniz sizi buraya alalım:
  Bknz: ETÜV
  Sponsorlu Bağlantılar:

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Resimde tren yolunun üzerindeki iki kişiyi görüyorsunuz. İşin kötüsü ikisinin de üzerine doğru hızla tren geliyor. Peki siz hangisini kurtarırdınız? Süreniz başladı.
  Resimde kurtarılması gerekilen kişi resmin sağındaki tekerlekli sandalyeli kadındır. Çünkü adam tekerlekli sandalyede değil hastane sandalyesinde oturmaktadır. Yani bu da onun aslında yürüyebildiği anlamına geliyor. Bu yüzden treni gördüğü an ayağa kalkıp oradan uzaklaşabilir. Ancak kadın için aynı şey geçerli değil.

  Soru Ara?

  4.264.796 den fazla soru içinde arama yap.

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..
  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.

  Başarılı..
  Kopyalandı..