Nedir.Org
  • 1
3240
420
Okunma
59800
Cevap
2
Soru :

Gaziantep şahinbey ayakkabı dağıtımı 2021 randevu alma

gaziantep şahinbey ayakkabı dağıtımı 2021 randevu alma sorusunun cevabı nedir?

Bölüm: Soru Cevap
Durum: Çözüldü
Tarih: 3 ay önce
Efe Güllü Sabrı Ergün Silanur Kılıç Zeus Derya Karacan İrfan kls 9 kişi takip ediyor

Verilmiş Cevaplar


722021-06-21 12:48:35 #
Cevap :

Gaziantep şahinbey ayakkabı dağıtımı 2021 randevu alma sorusunun cevabı

Şahinbey Belediyesi öğrencileri ödüllendirmek için geleneksel hale getirdiği ayakkabı dağıtımını bu yıl korona virüsü nedeniyle randevu sistemiyle gerçekleştirecek.

 Şahinbey Belediyesi 24 nokta gerçekleştireceği spor ayakkabısı dağıtımı korona virüsü nedeniyle randevulu yapılacak. Yaz döneminde ortaokul, lise, güz döneminde ise üniversite öğrencilerine verilecek olan spor ayakkabısını alacak olan öğrenciler öncelikle https://www.sahinbey.bel.tr adresinden bilgilerini girerek randevu alacaklar.  Daha sonra öğrenciler en yakın sosyal tesis veya gençlik merkezinden kendilerine belirtilen gün ve saatte ayakkabılarını alabilecekler.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilere hediye edilecek olan spor ayakkabısı dağıtımında korna virüsüne karşı alınan tedbirlerin sıkı bir şekilde uygulanacağını belirterek, “Öğrencilerimiz bizim için değerli onların başarısı için elimizden gelen tüm desteği sağlamaya çalışıyoruz. Bu yıl 150.000 adet ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerimize spor ayakkabısı hediye edeceğiz. Ancak korona virüsü nedeniyle öğrencilerimize spor ayakkabısı dağıtımını 24 ayrı nokta da randevu sistemiyle gerçekleştireceğiz. Öğrencilerimiz Şahinbey Belediyemizin internet sitesi üzerinden randevu alarak kendilerine belirtilen zamanda ve saatte ayakkabılarını alabilecekler. Dağıtımlar uygulanacak tedbirler çerçevesinde gerçekleştirilecektir ”dedi.

0 kişi beğendi
432021-06-21 11:55:21 #
Cevap : Şahinbey belediyesi Adil teymur İmam Hatip ortaokulu okullar
Kadir Dagli Songül Orhan 2 kişi beğendi

Cevap Yaz


×
Seç Değiştir×
Seç Değiştir

×
Örnek 1 : https://www.youtube.com/watch?v=0zuBFyfQ3Qc
Örnek 2 : https://vimeo.com/8802569
Soru Cevap Bölümü Yeni Sorular

Nedir.Org Soru Cevap Uygulaması (Ücretsiz)

Geri
Geçmiş
Soru Sor
Arama
Menü
Kapat
Hareket Dökümü
Nedir.Org Play Store'da Nedir.Org Cevaplar bildirimle cebinizde
3.892.764 Soru Cevap
İNDİR - Şimdi Play Store'da.
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı , Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz.. Detay. ×