Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Geç döllenme veya boş gebelik tecrübesi olan anneler

Geç döllenme veya boş gebelik tecrübesi olan anneler sorusunun cevabı bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 1 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  Sende Cevap YazArama Yap

  İşte Cevaplar


  BİLGİNİN IŞIĞI

  • 2022-11-23 23:54:32

  Cevap : Geç döllenme veya boş gebelik tecrübesi olan anneler sorusunun cevabı:

  ŞE:

  Merhaba benim geç döllenme oldu. Şuan 14 haftalık hamileyim oysaki 15-16 haftalık hamile olmam gerekiyordu. Çok şükür bir sıkıntı olmadı boş gebelik demek için zaten çok erken 4 haftalık gebelikte bebeğin görülmemesi normal.

  GÜ:
  Son regl tarihim 14 Nisan şuan 8+3 gebe olmam gerek ama 2 haftadır doktor keseyi ve yolk kesesini görüyor ve herşeyin olması gerektiği gibi ultrasyonda da kesenin 7 haftalık gözüktüğünü ama bebeğin görünmediğini söylüyor. Dün doktora gittiğimde 2. bir kese ve yolk kesesi görüldü. Bu kese ilkinden daha küçük yeni gördükleri için daha geç döllenme olmuş dedi. 2 hafta daha bekleyeceğiz. Artık ilk keseden çok ümidim yok doktor belki kendini gizliyordur falan diyor ama ümit etmektende yoruldum her hafta gidişimde büyük bir üzüntüyle geri dönüyorum. Tüm ümidim 2. kesede böyle bir durum yaşayan ya da bilgisi olan var mı ilk gebeliğim ne olacak bilmiyorum doktorlarda bir şey söyleyemiyor. Kan tahlillerimde beta hcgmde normal olarak artıyor. Boş gebelik olsa düşmesi gerekmezmiydi. Cuma günü tekrar kan verecem. Artık kendimi hamile gibi bile hissetmiyorum. Nerdeyse tüm belirtilerim yok oldu ama çevremdekiler bu belirtilerin çoğununda psikolojik olduğunu kafama takmamamı söylüyor. Neye inanacağımı ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edin çok kötüyüm çok mutsusuzum.

  HA:
  Kızlar benimde adetim en son 11 ekimdi.hala adet olmadım.idrarda çift çizgi çıktı.kanda degerim 165. geçen hafta doktora gittik normal hesaba göre 6 haftalık hamile olmam gerekiyor sanırım ama doktor keseyi göremedi..geç döllenmemidir yoksa dıi gebelikmidirya.dualarınızda unutmayın.

  Cevap Yaz Arama Yap

  Soru Sor
  Aradığın cevap bu değil mi sor hemen yanıtlayalım.

  Cevap Ara?

  7.194.347 den fazla soru içinde arama yap.

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: 2022 yılı YKS, AÖF, AUZEF, ATA-AÖF, AÖL, LGS, AÖO, AÖIHL-MAÖL, YDS, TUS, MSÜ, ALES, KPSS, İSG, YKS, DGS, EUS, TYT, AYT, ADES, ADB, Amatör Denizcilik Eğitimi Sınav takvimleri belli olmuştur.
  Son Cevaplar

  1. Eski dilde kısıtlama bulmaca
  2. Aşağıdaki düşünürler ile kavramlara dair eşleştirmelerden hangisi yanlıştır?
  3. Aşağıdakilerden hangisi iktidarın sembolik kaynaklarından biridir?
  4. Siyaseti açıklamaya yönelik olan aşağıdaki yaklaşımlardan hangisi, siyasette olanla değil de, olması gerekenle ilgilenmektedir?
  5. Siyaset bilimi, iktidarın toplumsal yaşamdaki işleyişi, paylaşımı ve dağılımı, bireylerin siyasal tercihlerinin belirlenmesinde toplumsallaşmanın rolü gibi konularda hangi bilim dalının araştırmalarından yararlanır?
  6. "Politika" adlı eserinde devleti ve devlet yönetimiyle ilgili süreçleri bir inceleme ve gözlem konusu olarak ele alan, zamanın siyasal sistemlerini karşılaştırmalı bir biçimde ortaya koyarak siyaset biliminin temellerini atan düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
  7. " Kanunların Ruhu" adlı kitabında iklimin ve coğrafi özelliklerin yasalar ve siyasal davranışlar üzerinde ciddi anlamda etkisi bulunduğunu iddia eden düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
  8. İktisadi zihniyetle dini inançlar arasında kurduğu ilişki ile Protestan ahlak anlayışının kapitalizmin doğuşunda oynadığı rolü ortaya koyan düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
  9. Aşağıdakilerden hangisi 1948 yılında Paris'te UNESCO'nun düzenlediği çalışmada Siyaset Biliminin ilgilendiği temel konulardan biri olarak yer almamıştır?
  10. 1963'te Amerika'da gerçekleştirilen sıradan insanın otoriteye nasıl sorgusuzca itaat ettiğini ve bunun sonuçlarını ortaya koyan Milgram Araştırması sosyal bilimlerde kullanılan hangi tekniğin örneklerinden birisidir?

  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.