Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.
10893

İş bankası munzam sandık vakfı

İş bankası munzam sandık vakfı sorusunun cevabı nedir?

Bu soruya 1 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  fatoş

  • 2022-06-23 14:25:33

  Cevap :

  İş bankası munzam sandık vakfı

   
   

  Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı (Munzam Sandık Vakfı) yararlananlarına zorunlu sosyal güvenlik yardımlarına ek sosyal güvenlik ve yardımlaşma hakları sağlamak üzere Türk Medeni Kanunu hükümlerine göre kurulmuş bulunan munzam bir sosyal güvenlik vakfıdır.

  1974 yılında kurulmuş olan Vakfımız, tanımlanmış fayda esasına göre faaliyet gösteren tamamlayıcı bir sosyal güvenlik ve yardımlaşma kuruluşudur.

  Tanımlanmış fayda esası, emeklilik birikimi olarak ödenecek ikramiye ve emekli maaşı tutarların, alınan katkılarla ilişkili olmaksızın, üyelerin çalışma maaşları ve/veya hizmet sürelerine bağlı olarak belirlenmesidir.

  48313 yararlanan sayısına ulaşan Vakfımız 48 yıldır çalışmalarını uzun vadeli bakış açısıyla başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

   

   
   
   

   

   
   
   
   
   
   

   


  Soru Ara?

  4.264.796 den fazla soru içinde arama yap.

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: 2022 yılı YKS, AÖF, AUZEF, ATA-AÖF, AÖL, LGS, AÖO, AÖIHL-MAÖL, YDS, TUS, MSÜ, ALES, KPSS, İSG, YKS, DGS, EUS, TYT, AYT, ADES, ADB, Amatör Denizcilik Eğitimi Sınav takvimleri belli olmuştur.
  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.

  Başarılı..
  Kopyalandı..