Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

İş kurarken ve geliştirirken izlenen networking adımlarından mevcut çevrenin incelenmesi adımına ilişkin hangisi yanlıştır? Lütfen birini seçin: A. Kuluçka Merkezleri KOSGEB eğitimlerinde oluşturulan bir yapıdır B. KOSGEB Girişimcilik Eğitimi diğer girişimcilerle tanışma ortamı sağlar C. İlk müşteri referanslarının büyük çoğunluğu yakın çevreden gelir D. Kuluçka Merkezleri üniversitelerde yer alan ve girişimci yetiştiren bir yapıdır E. Küçük yerleşimlerde muhtar gibi meslek grupları önemli bilgi kaynağıdır

Bu soruya açıklama yazılmamış..

Bu soruya 1 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-11-20 08:30:45

  Cevap :

  İş kurarken ve geliştirirken izlenen networking adımlarından mevcut çevrenin incelenmesi adımına ilişkin hangisi yanlıştır?
  Lütfen birini seçin:
  A. Kuluçka Merkezleri KOSGEB eğitimlerinde oluşturulan bir yapıdır.
  B. KOSGEB Girişimcilik Eğitimi diğer girişimcilerle tanışma ortamı sağlar.
  C. İlk müşteri referanslarının büyük çoğunluğu yakın çevreden gelir.
  D. Kuluçka Merkezleri üniversitelerde yer alan ve girişimci yetiştiren bir yapıdır.
  E. Küçük yerleşimlerde muhtar gibi meslek grupları önemli bilgi kaynağıdır.

  AÇIKLAMA: Cevap A. Kuluçka Merkezleri KOSGEB eğitimlerinde oluşturulan bir yapıdır.'dır. Kuluçka Merkezleri, girişimcilerin iş fikirlerini geliştirmeleri ve hayata geçirmeleri için destek sağlayan kuruluşlardır. KOSGEB, kuluçka merkezlerini destekleyen bir kuruluştur, ancak kuluçka merkezlerini doğrudan kendisi oluşturmaz. Kuluçka merkezleri, üniversiteler, sanayi odaları, ticaret odaları gibi farklı kuruluşlar tarafından oluşturulabilir.

  Diğer seçenekler ise doğrudur.

  1. B. KOSGEB Girişimcilik Eğitimi diğer girişimcilerle tanışma ortamı sağlar.
  2. D. Kuluçka Merkezleri üniversitelerde yer alan ve girişimci yetiştiren bir yapıdır.
  3. E. Küçük yerleşimlerde muhtar gibi meslek grupları önemli bilgi kaynağıdır.

  Bu nedenle, cevap A. Kuluçka Merkezleri KOSGEB eğitimlerinde oluşturulan bir yapıdır.'dır.  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Cevap Yaz

  Son Cevaplar
  1. E devletten çocuğumun sınıf şubesi öğrenme
  2. E devletten sınıf şubesi öğrenme nasıl yapılır
  3. müzikte yarı yavaş bir biçimde çalınmak bulmaca
  4. C . H. Cooley , grupları sınıflandırmada karşılıklı ilişki ve iletişimden yola çıkmıştır . Il - Tönnies grubun üyeleri arasındaki ilişkilerden yola çıkarak bir siniflama yapmaktadır . - lll Toplumsal grupları siniflandırma çabalarının en kapsamlısı G. Gurvitch'e aittir . IV - Cemiyet olarak isimlendirilen topluluklar gönüllü ve bilinçli uye alunan grupları - ifade etmektedir . Toplumsal grupların sınıflandırılması ile ilgili bilgiler düşünüldüğünde yukarıdaki cümlelerden . hangisi veya hangileri doğrudur ? a ) II ve IV . b ) l. ll. III ve IV c ) I ve Ill d ) Ill ve IV e ) I ve IV
  5. vajina yanması nasıl geçer doğal yöntemler
  6. Emekli sandığı emekli maaş hesaplama
  7. Onur belgesi e okulda gözükür mü
  8. Dinin sosyolojik algılanışıyla dinl algılanışı arasında yaşanan zıtlaşmayı ifade eden " Din konusunda alabileceğimiz ikl aşıkár pozisyon vardır . Ya inanırsınız ya da inanmazsınız . Bu durumun da doğal iki sonucu olacaktır . Ya sosyolojiyle ilgili her şey aşkın bir hakikat tarafından aşkınlaştırılır : ya da bütün bunlar gerçekte var olmayan şeylerle ilgili mantıksız hurafeler olarak görülür . " Anlatısının ara formu olarak yaşanan din için hangisi söylenebilir ?a) Dinler aşkındır . b)Dinlerin bazı ozellikleri aşkınken bazı kısmı sosyal inşadır . c)Dinlerin tamamı insan kaynaklıdır .d) Dini hayatı oluşturan gerçekliğin tamamı llahidir .e) Dinler sosyal inşadır .
  9. RoK oyununda 100 Cevher ile satın alınabilen altın tuğlalı bir yol bulunmaktadır. Bu yolun adı nedir?
  10. "Öğrencilerin sınav kâğıtlarını okuyorum. Çoğunda bir yığın bilgi var, fakat konu ile ilgisi yok ve karma karışık. Kompozisyon işte bunların zıddıdır.


  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.