Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Kuzey Amerika’da yaşayan bir hayvan

Bulmaca sorusu cevabı

  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-03-03 23:02:00

  Cevap :
  Bulmacada 'Kuzey Amerika’da yaşayan bir hayvan' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Kuzey Amerika’da yaşayan bir hayvan' sorusunun yanıtı birden fazladır. Bu nedenle bulmacanızdaki boşluk sayısına ve harf dizilişine göre aşağıdaki cevaplarımızdan birini seçmelisiniz.


  İşte cevaplar:
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 5 harfli ise cevaba BİZON yazabilirsiniz.
  2. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 5 harfli ise cevaba RAKUN yazabilirsiniz.
  3. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 7 harfli ise cevaba MUSTANG yazabilirsiniz.

  Diğer Cevaplar:
   Cevap Yaz Arama Yap

   Tugcedogus

   • 2023-03-03 23:02:00

   Cevap :
   Bulmacada 'Kuzey Amerika’da yaşayan bir hayvan' sorusunun cevabı olan 'BİZON - RAKUN - MUSTANG' kelimesinin sözlükte eş anlamı nedir:
   Cevap Yaz Arama Yap

   Tugcedogus

   • 2023-03-03 23:02:00

   Cevap :
   Sözlükte BİZON Nedir:
   Amerika'da yaşayan bir cins hörgüçlü yaban öküzü.
   Cevap Yaz Arama Yap

   Tugcedogus

   • 2023-03-03 23:02:00

   Cevap :
   Sözlükte RAKUN Nedir:
   Bulmacada Çamaşırcı ayı’ denilen,kürkü kıymetli bir hayvan sorusunun cevabı nedir?
   Kare ve çengel bulmacalarda "Çamaşırcı ayı’ denilen, kürkü kıymetli bir hayvan" sorusunun yanıtında boşluk 5 harflidir ve cevabına RAKUN yazabilirsiniz..
   Cevap Yaz Arama Yap

   Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

   Cevap Ara?

   12.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

   Cevap Yaz

   Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

   Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

   Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

   Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

   Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..


   Başarılı

   İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.