Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.
3240

Mardin ilinde yaşayan Hıristiyan Nasturiler’e verilen ad bulmaca

Bulmacada Mardin ilinde yaşayan Hıristiyan Nasturiler’e verilen ad sorusunun 8 harfli cevabı nedir?

Bu soruya 1 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2022-05-23 09:34:22

  Cevap :
  Bulmacada 'Mardin ilinde yaşayan Hıristiyan Nasturiler’e verilen ad' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Mardin ilinde yaşayan Hıristiyan Nasturiler’e verilen ad' sorusunun yanıtı 8 harflidir ve cevaba ise ASURİLER yazabilirsiniz.


  Sözlükte ASURİLER Nedir:
  Bulmacada Mardin ilinde yaşayan Hıristiyan Nasturiler’e verilen ad sorusunun cevabı nedir?
  Kare ve çengel bulmacalarda "Mardin ilinde yaşayan Hıristiyan Nasturiler’e verilen ad" sorusunun yanıtında boşluk 8 harflidir ve cevabına ASURİLER yazabilirsiniz..

  Sözlükte Mardin ilinde yaşayan Hıristiyan Nasturiler’e verilen ad Nedir:
  Bulmacada Mardin ilinde yaşayan Hıristiyan Nasturiler’e verilen ad sorusunun cevabı nedir?
  Kare ve çengel bulmacalarda "Mardin ilinde yaşayan Hıristiyan Nasturiler’e verilen ad" sorusunun yanıtında boşluk 8 harflidir ve cevabına ASURİLER yazabilirsiniz..

  Daha detaylı bilgi almak isterseniz sizi buraya alalım:
  Bknz: ASURİLER
  İlgili bulmaca soruları:
   Online Bulmaca Çöz (Günlük)

   Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

   Belli bir mantığa göre yerleştirilmiş bu resimde sizce soru işaretinin yerine hangi rakam gelmeli? Süreniz başladı.
   Şekillerdeki uzun kenarların diğer kısa iki kenara ait rakamları toplamı olduğu görülmekte. Son şekil için 6-4'den 2 çıkar ve doğru cevap 2'dir.

   Soru Ara?

   4.264.796 den fazla soru içinde arama yap.

   Cevap Yaz

   Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

   Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

   Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

   Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

   Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..
   Başarılı

   İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.

   Başarılı..
   Kopyalandı..