Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Olayları Kendine Dert Etmeden Geçiştiren, Aldırış Etmeyen, Tasasız, Kaygısı, Tasası, Sıkıntısı, Üzüntüsü Olmayan

Olayları Kendine Dert Etmeden Geçiştiren Aldırış Etmeyen Tasasız Kaygısı Tasası Sıkıntısı Üzüntüsü Olmayan sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2024-06-11 11:44:40

  Cevap :
  Bulmacada 'Olayları Kendine Dert Etmeden Geçiştiren, Aldırış Etmeyen, Tasa...' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Olayları Kendine Dert Etmeden Geçiştiren, Aldırış Etmeyen, Tasa...' sorusunun yanıtı 6 harflidir ve cevaba ise GAMSIZ yazabilirsiniz.  Diğer cevaplar:
  GAMSIZ kelimesinin eş anlamlıları..
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 12 harfli ise cevaba Vurdumduymaz yazabilirsiniz.
  2. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 7 harfli ise cevaba Tasasız yazabilirsiniz.


  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2024-06-11 11:44:40

  Cevap :

  Olayları kendine dert etmeden geçiştiren, aldırış etmeyen, tasasız, kaygısı, tasası, sıkıntısı ve üzüntüsü olmayan kişiye gamsız veya vurdumduymaz denir.

  Vurdumduymaz kelimesi, umursamaz, duyarsız, sorumsuz ve olaylara karşı ilgisiz olan kişileri tanımlamak için kullanılır. Bu kişiler genellikle stresli durumlarda bile sakin kalabilir ve problemleri çok fazla kafalarına takmazlar.

  Vurdumduymazlık bazı durumlarda olumlu bir özellik olarak görülebilir. Örneğin, bir kriz anında sakin kalabilmek ve mantıklı düşünebilmek vurdumduymazlık gerektirir.

  Ancak, vurdumduymazlık her zaman olumlu bir özellik değildir. Bazen bu kişiler bencil ve sorumsuz olarak da algılanabilirler. Ayrıca, önemli konularda duyarsız davranabilir ve başkalarına zarar verebilirler.

  Vurdumduymazlığın altında yatan birçok farklı neden olabilir. Bazen bu kişiler geçmişte yaşadıkları travmalardan dolayı duygularını bastırmaya çalışırlar. Bazen ise sadece hayatın stresinden kaçmak isterler.

  Vurdumduymaz bir tanıdığınız varsa, onunla konuşmaya ve onu anlamaya çalışmanız önemlidir. Neden bu şekilde davrandığını anlayabilirseniz, ona nasıl yardımcı olabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  Vurdumduymaz kelimesinin eş anlamlıları şunlardır:

  1. Aldırmaz
  2. Umursamaz
  3. Kaygısız
  4. Duyarsız
  5. Sorumsuz
  6. İlgisiz
  7. Vurdumduymaz
  8. Gamsız
  9. Hafifmekan
  10. Uçarı

  Zıt anlamlıları ise şunlardır:

  1. Duyarlı
  2. Sorumlu
  3. İlgili
  4. Ciddi
  5. Düşünceli
  6. Endişeli

  Umarım bu bilgiler yardımcı olmuştur!

  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2024-06-11 11:44:40

  Cevap :
  Sözlükte GAMSIZ Nedir:
  üzüntüsü olmayan:
  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..
  Son Cevaplar
  1. E devletten çocuğumun sınıf şubesi öğrenme
  2. E devletten sınıf şubesi öğrenme nasıl yapılır
  3. müzikte yarı yavaş bir biçimde çalınmak bulmaca
  4. C . H. Cooley , grupları sınıflandırmada karşılıklı ilişki ve iletişimden yola çıkmıştır . Il - Tönnies grubun üyeleri arasındaki ilişkilerden yola çıkarak bir siniflama yapmaktadır . - lll Toplumsal grupları siniflandırma çabalarının en kapsamlısı G. Gurvitch'e aittir . IV - Cemiyet olarak isimlendirilen topluluklar gönüllü ve bilinçli uye alunan grupları - ifade etmektedir . Toplumsal grupların sınıflandırılması ile ilgili bilgiler düşünüldüğünde yukarıdaki cümlelerden . hangisi veya hangileri doğrudur ? a ) II ve IV . b ) l. ll. III ve IV c ) I ve Ill d ) Ill ve IV e ) I ve IV
  5. vajina yanması nasıl geçer doğal yöntemler
  6. Emekli sandığı emekli maaş hesaplama
  7. Onur belgesi e okulda gözükür mü
  8. Dinin sosyolojik algılanışıyla dinl algılanışı arasında yaşanan zıtlaşmayı ifade eden " Din konusunda alabileceğimiz ikl aşıkár pozisyon vardır . Ya inanırsınız ya da inanmazsınız . Bu durumun da doğal iki sonucu olacaktır . Ya sosyolojiyle ilgili her şey aşkın bir hakikat tarafından aşkınlaştırılır : ya da bütün bunlar gerçekte var olmayan şeylerle ilgili mantıksız hurafeler olarak görülür . " Anlatısının ara formu olarak yaşanan din için hangisi söylenebilir ?a) Dinler aşkındır . b)Dinlerin bazı ozellikleri aşkınken bazı kısmı sosyal inşadır . c)Dinlerin tamamı insan kaynaklıdır .d) Dini hayatı oluşturan gerçekliğin tamamı llahidir .e) Dinler sosyal inşadır .
  9. RoK oyununda 100 Cevher ile satın alınabilen altın tuğlalı bir yol bulunmaktadır. Bu yolun adı nedir?
  10. "Öğrencilerin sınav kâğıtlarını okuyorum. Çoğunda bir yığın bilgi var, fakat konu ile ilgisi yok ve karma karışık. Kompozisyon işte bunların zıddıdır.


  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.