Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.
3240

Pişmiş toprak, cüruf ve beton karışımından yapılan kiriş, putrel ve nervürler arasına konulan delikli tuğla bulmaca

Bulmacada Pişmiş toprak, cüruf ve beton karışımından yapılan kiriş, putrel ve nervürler arasına konulan delikli tuğla sorusunun 7 harfli cevabı nedir?

Bu soruya 1 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2022-04-22 09:22:52

  Cevap :
  Bulmacada 'Pişmiş toprak, cüruf ve beton karışımından yapılan kiriş, putrel ve nervürler arasına konulan delikli tuğla' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Pişmiş toprak, cüruf ve beton karışımından yapılan kiriş, putrel ve nervürler arasına konulan delikli tuğla' sorusunun yanıtı 7 harflidir ve cevaba ise ASMOLEN yazabilirsiniz.


  Sözlükte ASMOLEN Nedir:
  Pişmiş toprak, cüruf ve beton karışımından yapılan kiriş, putrel nervürler arasına konulan delikli tuğla
  "Cümle 1: Akşam, lekesiz, saf, iyi bir yüz gibi akşam. - Y. K. Beyatlı Cümle 2: Ayşenin güneşli yanık ayakları, lekesiz pembe halıya gömülüyordu. - C. Uçuk"

  Daha detaylı bilgi almak isterseniz sizi buraya alalım:
  Bknz: ASMOLEN
  Online Bulmaca Çöz (Günlük)

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Hangi inek diğerlerinden farklı oturuyor?


  Soru Ara?

  4.264.796 den fazla soru içinde arama yap.

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..
  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.

  Başarılı..
  Kopyalandı..