Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Plastik, cam vb. maddelerden yapılmış ağzı geniş kapaklı kap

Plastik cam vb.maddelerden yapılan çeṣitli bolardos agzı geniṣ kap sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 2 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-03-10 10:20:05

  Cevap :
  Bulmacada 'Plastik, cam vb. maddelerden yapılmış ağzı geniş kapaklı kap...' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Plastik, cam vb. maddelerden yapılmış ağzı geniş kapaklı kap...' sorusunun yanıtı 7 harflidir ve cevaba ise KAVANOZ yazabilirsiniz.  Plastik, cam veya diğer malzemelerden yapılmış ağzı geniş kapaklı kaplara "kavanoz" denir. Kavanozlar, gıda ürünleri, baharatlar, reçeller, turşular, kuruyemişler, ilaçlar, kozmetik ürünleri ve daha pek çok şeyin saklanması için kullanılır. Ağzı geniş kapaklı tasarımı, içerikleri kolayca doldurup boşaltmaya olanak tanırken, kapakları sıkıca kapatıldığında içeriklerin taze kalmasını sağlar.

  İlgili bulmaca soruları:
  1. plastik cam vb maddelerden yapılmış ağzı geniş kapaklı kap


  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-03-10 10:20:05

  Cevap :
  Sözlükte KAVANOZ Nedir:
  Topraktan veya camdan, ağzı geniş, orta veya ufak boyda kap:
  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.