Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

 • WOW
 • 3 hf. önce
 • 2 Cevap

Sokması büyük acı veren iri zehirli örümcek WOW

Sokması büyük acı veren iri zehirli örümcek wow sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

Bu soruya 2 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-11-10 12:43:44

  Cevap :
  Bulmacada 'Sokması büyük acı veren iri zehirli örümcek WOW' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Sokması büyük acı veren iri zehirli örümcek WOW' sorusunun yanıtı 7 harflidir ve cevaba ise KARADUL yazabilirsiniz.  Diğer cevaplar:

  Sokması büyük acı veren iri zehirli örümceklerden bazıları şunlardır:

  1. Karadul örümceği: Karadul örümceği, dünya üzerinde en yaygın olarak bulunan zehirli örümcek türlerinden biridir. Genellikle 1-2 cm boyundadır ve siyah renklidir. Karadul örümceği, soktuğu bölgede şiddetli ağrı, kramp, kas sertliği ve terleme gibi belirtilere neden olur. Sokma, özellikle çocuklar ve yaşlılar için ölümcül olabilir.

  2. Sydney fıstık örümceği: Sydney fıstık örümceği, Avustralya'ya özgü bir örümcek türüdür. Genellikle 1-2 cm boyundadır ve kahverengi veya siyah renklidir. Sydney fıstık örümceği, soktuğu bölgede şiddetli ağrı, kramp, kas sertliği, terleme, bulantı, kusma ve solunum güçlüğü gibi belirtilere neden olur. Sokma, tedavi edilmezse ölümcül olabilir.

  3. Tarantula: Tarantulalar, dünyanın en büyük örümcek türlerinden biridir. Genellikle 10-20 cm boyundadır ve kahverengi veya siyah renklidir. Tarantulalar, soktuklarında genellikle ağrı ve şişlik gibi hafif belirtilere neden olur. Ancak, bazı tarantula türlerinin zehiri, daha ciddi belirtilere neden olabilir.

  4. Havuç örümceği: Havuç örümceği, Amerika Birleşik Devletleri'ne özgü bir örümcek türüdür. Genellikle 1-2 cm boyundadır ve kırmızı, turuncu veya sarı renklidir. Havuç örümceği, soktuğu bölgede şiddetli ağrı, kramp, kas sertliği ve terleme gibi belirtilere neden olabilir. Sokma, özellikle çocuklar ve yaşlılar için ölümcül olabilir.

  5. Kırmızı keşiş örümceği: Kırmızı keşiş örümceği, Kuzey Amerika'ya özgü bir örümcek türüdür. Genellikle 1-2 cm boyundadır ve kırmızı, turuncu veya sarı renklidir. Kırmızı keşiş örümceği, soktuğu bölgede şiddetli ağrı, kramp, kas sertliği ve terleme gibi belirtilere neden olabilir. Sokma, özellikle çocuklar ve yaşlılar için ölümcül olabilir.

  Bu örümceklerin sokması durumunda, mümkün olan en kısa sürede tıbbi yardım almak önemlidir.

  İlgili bulmaca soruları:
  1. sokması büyük acı veren iri esmer zehirli örümcek wow

  Diğer Cevaplara Gözat
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-11-10 12:43:44

  Cevap :
  Sözlükte KARADUL Nedir:
  Sokması büyük acı veren, iri, esmer, zehirli örümcek (Latrodectus mactans)

  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.