Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Cevap Ara?

14.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Süs eşyası yapımında kullanılan, açık sarıdan kızıla kadar türlü renklerde, yarı saydam, kolay kırılır ve bir yere hızlıca sürüldüğünde hafif cisimleri kendine çeken, fosilleşmiş reçine, saman kapan, kıl kapan.

sorusunun cevabı için bana yardımcı olur musunuz?

  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2023-03-10 12:07:05

  Cevap :
  Bulmacada 'Süs eşyası yapımında kullanılan, açık sarıdan kızıla kadar türlü...' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Süs eşyası yapımında kullanılan, açık sarıdan kızıla kadar türlü...' sorusunun yanıtı 8 harflidir ve cevaba ise KEHRİBAR yazabilirsiniz.  Diğer cevaplar:
  KEHRİBAR kelimesinin eş anlamlıları..
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 10 harfli ise cevaba Samankapan yazabilirsiniz.
  İlgili bulmaca soruları:
  1. süs eşyası yapımında kullanılan açık sarıdan kızıla kadar türlü renklerde
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-03-10 12:07:05

  Cevap :
  Bulmacada 'Süs eşyası yapımında kullanılan, açık sarıdan kızıla kadar türlü...' sorusunun cevabı olan 'KEHRİBAR' kelimesinin sözlükte eş anlamı nedir:
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 10 harfli ise cevaba Samankapan yazabilirsiniz.
  Cevap Yaz Arama Yap

  Tugcedogus

  • 2023-03-10 12:07:05

  Cevap :
  Sözlükte KEHRİBAR Nedir:
  Süs eşyası yapımında kullanılan, açık sarıdan kızıla kadar türlü renklerde, yarı saydam, kolay kırılır ve bir yere hızlıca sürtüldüğünde hafif cisimleri kendine çeken, fosilleşmiş reçine, samankapan:
  Cevap Yaz Arama Yap

  Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu

  Cevap Ara?

  12.756.348 den fazla soru içinde arama yap.

  Cevap Yaz

  Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

  Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

  Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

  Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

  Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..


  Başarılı

  İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.