Nedir.Org
Soru Tara Cevapla Giriş


Sorunu Tarat
Kitaptan resmini çek hemen cevaplansın.

Uhrevi karşıtı WOW

WOW Bulmaca sorusu cevabı

Bu soruya 3 cevap yazıldı. Cevap İçin Alta Doğru İlerleyin.
  Şikayet Et Bu soruya 0 yorum yazıldı.

  Sende Cevap YazArama Yap

  İşte Cevaplar


  Zeus

  • 2022-11-23 11:36:21

  Cevap :
  Bulmacada 'Uhrevi karşıtı WOW' nedir sorusunun cevabı:
  Kare ve çengel bulmacada sorulan 'Uhrevi karşıtı WOW' sorusunun yanıtı 7 harflidir ve cevaba ise DÜNYEVİ yazabilirsiniz.  Diğer cevaplar:
  DÜNYEVİ kelimesinin eş anlamlıları..
  1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 6 harfli ise cevaba Uhrevi yazabilirsiniz.
  İlgili bulmaca soruları:

   Cevap Yaz Arama Yap

   Tugcedogus

   • 2022-11-23 11:36:21

   Cevap :
   Bulmacada 'Uhrevi karşıtı WOW' sorusunun cevabı olan 'DÜNYEVİ' kelimesinin sözlükte eş anlamı nedir:
   1. Eğer bulmaca cevabınızdaki boşluk 6 harfli ise cevaba Uhrevi yazabilirsiniz.

   Cevap Yaz Arama Yap

   Tugcedogus

   • 2022-11-23 11:36:21

   Cevap :
   Sözlükte DÜNYEVİ Nedir:
   Dünya ile ilgili, dünya işlerine ilişkin, uhrevî karşıtı


   Cevap Yaz Arama Yap

   Kolay Bulmaca Cevabı Bulma Robotu


   Cevap Ara?

   7.194.347 den fazla soru içinde arama yap.

   Cevap Yaz

   Bilgilendirme: Bulmaca sözlüğümüzde Haberturk, Hürriyet, Sözcü ve Posta gazetesinin günlük kare ve çengel bulmacalarının cevapları ve Bulmacahane, CodyCross, Words Of Wonders Guru, WOW Guru gibi bulmaca oyunlarının cevapları yayınlanmaktadır. Ayrıca diğer gazete bulmaca cevapları, bulmaca kitabı, çapraz, karışık bulmaca cevaplarınıda sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Bulmaca sözlüğümüzden arama yaparak bulmaca sorunuzdaki cevabı kolayca bulabilirsiniz. Eğer cevap henüz sitemize eklenmemiş ise soru sor butonuna tıklayarak hemen cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

   Yakın zamanda para ödüllü online bulmaca çözebileceğiniz bulmaca servisimiz yayına alınacaktır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak en iyi bulmaca çözenler listelerimiz olacak.

   Sözlüğümüzde cevabını bulabileceğiniz bulmaca çeşitleri: CodyCross bulmaca soruları, çengel bulmaca, kare bulmaca, sudoku bulmaca, rakam bulmaca, kelime şifre bulmaca, altıgen çengel bulmaca, halka bulmaca, sözcük avı, yapboz bulmaca, labirent bulmaca, mozaik bulmaca, resimli kelime bulmaca, 7 farkı bulun, lekare bulmaca ve kim milyoner olmak ister soruları ve cevapları.

   Ayrıca bulmaca cevapları sözlüğümüzde aradığınız kelimenin eş anlamı, mecazen ve mecaz anlamları, eski dildeki karşılıkları, osmanlıca karşılıklarıi, zıt anlamlarını bulabilirsiniz.

   Unutmayın bulmaca çözmek zekanızı geliştirdiği gibi çağımızın en kötü hastalıklarından biri olan alzheimer içinde doktorlar tarafından en önerilen çözümlerden biridir. Şimdiden güzel, sağlıklı günler dileriz..
   Son Cevaplar

   1. Eski dilde kısıtlama bulmaca
   2. Aşağıdaki düşünürler ile kavramlara dair eşleştirmelerden hangisi yanlıştır?
   3. Aşağıdakilerden hangisi iktidarın sembolik kaynaklarından biridir?
   4. Siyaseti açıklamaya yönelik olan aşağıdaki yaklaşımlardan hangisi, siyasette olanla değil de, olması gerekenle ilgilenmektedir?
   5. Siyaset bilimi, iktidarın toplumsal yaşamdaki işleyişi, paylaşımı ve dağılımı, bireylerin siyasal tercihlerinin belirlenmesinde toplumsallaşmanın rolü gibi konularda hangi bilim dalının araştırmalarından yararlanır?
   6. "Politika" adlı eserinde devleti ve devlet yönetimiyle ilgili süreçleri bir inceleme ve gözlem konusu olarak ele alan, zamanın siyasal sistemlerini karşılaştırmalı bir biçimde ortaya koyarak siyaset biliminin temellerini atan düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
   7. " Kanunların Ruhu" adlı kitabında iklimin ve coğrafi özelliklerin yasalar ve siyasal davranışlar üzerinde ciddi anlamda etkisi bulunduğunu iddia eden düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
   8. İktisadi zihniyetle dini inançlar arasında kurduğu ilişki ile Protestan ahlak anlayışının kapitalizmin doğuşunda oynadığı rolü ortaya koyan düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
   9. Aşağıdakilerden hangisi 1948 yılında Paris'te UNESCO'nun düzenlediği çalışmada Siyaset Biliminin ilgilendiği temel konulardan biri olarak yer almamıştır?
   10. 1963'te Amerika'da gerçekleştirilen sıradan insanın otoriteye nasıl sorgusuzca itaat ettiğini ve bunun sonuçlarını ortaya koyan Milgram Araştırması sosyal bilimlerde kullanılan hangi tekniğin örneklerinden birisidir?

   Başarılı

   İşleminiz başarıyla kaydedilmiştir.